ויזה למרוקו

ישראלים מחויבים באשרת  כניסה למרוקו/וויזה למרוקו בכדי להיכנס למדינה זו. מאחר ואין לנו יחסים דיפלומטיים עם ממלכת מרוקו, לפני הנסיעה יש לארגן וויזה למרוקו/ אשרת כניסה למרוקו וכפי שכתוב במדריכי התיירות לחו''ל,,,,,,,,VISA TO MOROCCO , את הוויזה למרוקו מארגנים רק עם משרדי נסיעות מוכרים ומאושרים להנפקת הוויזה.
להנפקת הוויזה למרוקו צריך: צילום דרכון בתוקף, לו''ז טיסה למרוקו, מילוי טפסים מתאימים, טופס להכנת וויזה למרוקו ותשלום. יש צורך ב- 10 ימי עבודה בכדי לארגן את הוויזה למרוקו מול השלטונות המרוקנים.

בפועל, את הוויזה למרוקו מקבלים עם הנחיתה, מספר סידורי הטבוע בדרכון. כאן ולפני הנסיעה מקבלים אישורים שמצביעים שהוויזה למרוקו הוזמנה ומוכנה לנוסע עם הגעתו.
יש אפשרות להוציא וויזה למרוקו גם למגיעים בשייט בספינות נופש וביכטות. יש אפשרות להזמין וויזה למרוקו לרוב שדות התעופה במרוקו ולנמלי הים.
למרוקו טסים דרך מדינה אירופאית ולא בטיסה ישירה. יש להציג את האישורים בנתב''ג בדלפק החב' תעופה, בלי אישור להכנת ויזה למרוקו /אשרת כניסה למרוקו לא תתאפשר עלית הנוסע למטוס.

לאירופה טיסה של כ-3 שעות וטיסת המשך למרוקו עוד כ-3 שעות. יתכן וידרשו בשדה התעופה באירופה את אישורי הוויזה למרוקו. כל שדה ומדיניותו.
הוויזה למרוקו שמתקבלת עם ההגעה תקפה לשבועיים בהתאם למדיניות שלטונות מרוקו. ניתן להאריך את הוויזה למרוקו/ אשרת כניסה למרוקו ,אך זה מסורבל ולא תמיד הם מאשרים.
מדינות האיחוד האירופי לא צריכים וויזה למרוקו וכך גם תושבי ארה''ב.
עלות הוויזה למרוקו 65$ למגיעים עד השעה 16:00 לקזבלנקה.
יש אפשרות להנפיק וויזה למרוקו באופן דחוף ובהתראה קצרה, במקרה חרום וכן אנשי עסקים שחייבים להגיע לשם במהירות פונים אלינו ואנו מארגנים וויזה למרוקו בזמן קצר. העלות משתנה בהתאם לדחיפות ולנמל היעד.

שלטונות מרוקו מאפשרים לישראלים להגיע ולטייל , אך הם מתנים זאת בארגון מראש של וויזה למרוקו. ניתן לארגן דרכינו וויזה למרוקו גם לנוסעים יחידים ולא רק לקבוצות מאורגנות.
ניתן להזמין דרכינו וויזה למרוקו מכל מקום בעולם ואנו נשלח את האישורים במייל/פקס לכל מקום.
לנרשמים לטיולים מאורגנים ופרטיים, אנחנו מארגנים וויזה למרוקו לכל הקבוצה כיחידה אחת.
לסיכום, לפני הנסיעה למרוקו אני ממליץ להתייעץ אתנו לגבי יום ההגעה למרוקו בכדי להכין את הוויזה למרוקו בצורה נכונה ובטוחה.

נסיעה מוצלחת
דוד אדרי
מנכ''ל רויאל מרוק טורס.
x

#{title}

#{text}

#{price}