אודותינו

ROYAL MAROC TOURS מרכזת את כל המידע על ממלכת מרוקו. מידע הקשור בטיולים וביקורים במרוקו, ליחידים וקבוצות. באתר זה יש מידע על מסלולי טיולים לנוסעים העצמאיים ולקבוצות מאורגנות, על הוצאת אשרות כניסה למרוקו, ליחידים ולקבוצות, וכן על בתי מלון, טיולי ג'יפים ועוד...
ניתן להזמין דרך האתר את הספר "לטייל במרוקו" וכן להזמין אירועים בסגנון מרוקני, כמו ה"מימונה" ועוד, הרצאות בליווי שקופיות וסרטונים, או את המופע "מרוקו שלא הכרתם".
ההתמקדות בארץ אחת מאפשרת לנו התמקצעות מכסימלית שאותה אנו מעבירים אליכם, הנוסעים והמטיילים.
השירות והטיפול הניתן על ידנו הוא אישי, כשכל שלב ושלב מלווה על ידנו. אנו "תופרים חליפות" בהתאם לבקשת הלקוח. עזרה בבחירת מסלולים וייעוץ פרטני, באם זו קבוצה מאורגנת או נוסעים בודדים.
אנו מספקים ליווי ושרות 24 שעות ביממה הניתן ע"י נציגותנו במרוקו, לנוסעים ולמטיילים לכל דבר ועניין.
איכות - היא סיסמתנו. אצלנו הנוסעים קונים חוויה ולא מוצר צריכה, ואנו מחוייבים לספק זאת.
דוד אדרי, המנכ"ל והבעלים של "ROYAL MAROC TOURS" מביא את נסיונו הרב ואת קשריו המסועפים לרווחת המטיילים בממלכת מרוקו. כמדריך טיולים התמחה בהדרכת טיולים בארץ זו וכמחבר הספר "לטייל במרוקו", דוד יכול לענות על כל הצרכים של המטיילים באשר הם ולמלא את רצונם.
דוד, כדובר הפדרציה העולמית ליהדות מרוקו, מפעיל את קשריו בכדי לקדם נושאים הקשורים בין ישראל למרוקו וכן להגשת עזרה נקודתית למבקרים בארץ זו

ברשותינו מחלקת הפקות העוסקת בהפקות במרוקו - צילומי פרסומות, קטלוגים למעצבי אופנה, לתוכניות בישול, טבע ועוד... .


מי אני ומה שמי? 
שמי דוד אדרי ואני המנכ"ל והבעלים של "
ROYAL MAROC TOURS" לכל טיול אני מכניס את ניסיוני הרב ואת קשרי הרבים לרווחת המטיילים בממלכת מרוקו. כמדריך טיולים וכמחבר הספר "לטייל במרוקו", אוכל לענות על כל הצרכים שלכם ולמלא את רצונכם ואת טיולכם בקסם והנאה.
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt

הזז את המפה באמצעות שתי אצבעות

נתוני מפה
Map data ©2017 Google, Mapa GISrael
נתוני מפהMap data ©2017 Google, Mapa GISrael
Map data ©2017 Google, Mapa GISrael
x

#{title}

#{text}

#{price}